Олексій Рева привітав бахмутських медиків

Олексій Рева в Броварах, де для переселенців і місцевих мешканців працює релокована Бахмутська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування, привітав наших медиків та від мені громади вручив Подяки тим, хто продовжує лікувати, підтримувати, бути поруч у найважчі моменти. До зустрічі онлайн долучилися й фахівці медичного центру КНП «БЛІЛ» м. Дніпро.

Олексій Рева зазначив, що Департамент охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації, Управління охорони здоров’я Бахмутської міської ради та Броварська районна державна адміністрація також високо оцінили роботу бахмутської медичної спільноти — ще одне підтвердження того, що вона залишається сильною, фаховою, необхідною.

Він подякував кожному, хто обрав шлях медицини, усім, хто професійно тримає серце громади в ритмі життя.

Бахмутська міська рада

Залишити коментар