Представниця Бахмутської міської територіальної громади Марія Єфремова — чемпіонка Європи з боротьби вільної 2026 року.
На чемпіонаті Європи, що проходив 20–26 квітня 2026 року в Тирані (Албанія), 19-річна бахмутянка тріумфально здобула золоту медаль у ваговій категорії до 53 кг, яскраво заявивши про себе на своєму першому дорослому чемпіонаті Європи.


У фінальній сутичці Марія перемогла чинну чемпіонку континенту, представницю Греції Марію Преволаракі — 2:1. Напружений поєдинок завершився мінімальною перевагою українки, яка принесла нашій державі та Бахмутській громаді омріяне «золото».
На шляху до чемпіонства Марія здолала росіянку та білоруску — принципових суперниць, продемонструвавши силу духу, високий клас боротьби та незламний український характер.
Вітаємо Марію Єфремову та її тренерів з перемогою
Фото та інформація Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради ради.