У місті Бранденбург (Федеративна Республіка Німеччина) завершився міжнародний турнір із сумо — Brandenburg Roland Cup in Sumo, участь у якому взяли понад 100 спортсменів із 8 країн світу.


Вихованці відділення сумо КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради гідно представили Бахмутську міську територіальну громаду та продемонстрували високий рівень спортивної майстерності.


Анастасія Савушкіна — чемпіонка у вікових категоріях U-15 та U-18 (вагова категорія до 60 кг);
Вікторія Васильєва — чемпіонка у категоріях U-18 та дорослі (вагова категорія до 50 кг);
Іван Буторін — чемпіон у ваговій категорії до 77 кг.
Завдяки успішним виступам українських спортсменів збірна України виборола перше командне місце.
Вітаємо бахмутських спортсменів та тренерів Олега Реву й Ольгу Митник з перемогою.
Фото та інформація Бахмутська міська рада