Артемівський міськрайонний суд Донецької області засудив до 3 місяців арешту двох чоловіків за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.15 ч.2 ст.185 КК України.
31.03.2019 32-річний та 34-річний неодноразово судимі за корисливі злочини мешканці м. Бахмута з метою наживи намагалися викрасти з кабельних колодязів вісім відрізків кабелю по 110 м кожен, що належить Приватному акціонерному товариству «Укртелеком», для його подальшого збуту на пункті металобрухту.
Під час виймання п’ятого відрізку кабелю зловмисників викрили працівники охорони вказаного підприємства.
Діями крадіїв підприємству спричинено шкоду на суму понад 16 тис грн.
Суд погодився з повними та аргументованими доводами публічного обвинувачення, яке підтримувала Артемівська місцева прокуратура, та визнав чоловіків винними в інкримінованому злочині.