Заняття в «Творчій майстерні» у Дніпрі

Коли на вулиці багато снігу — він з’являється і в нашій творчості

В «Творчій майстерні» панувала по-справжньому зимова атмосфера: діти створювали снігові малюнки на ароматному печиві, фантазували, прикрашали та раділи кожному візерунку.
Тепло рук, щирі посмішки й солодка творчість — саме так проходять наші заняття разом із фахівцями Народного дому.


Нехай ці маленькі сніжні дива зігрівають серця навіть у морозні дні.

Фото та інформація Управління культури Бахмутської міської ради, Народний Дім

Залишити коментар