Світлини холодноярців, які обороняли Соледар, тепер мандрують світом. Вони залишають у пам’яті спогади про таку важку війну за незалежність.
З серпня по грудень 2022 року 93-я окрема механізована бригада Холодний Яр обороняла міста Соледар та Бахмут. У Покровську відкрили спільну фотовиставку Olexander Parkhomenko і нашої пресофіцерки Iryna Rybakova. Її присвятили населеному пункту Соледар: Олександр зняв, як місто виглядало до війни, а Ірина – під час бойових дій. Розбиті та знищені ворогом домівки нагадують, як було страшно і гірко містянам покидати свої оселі.
У відкритті виставки взяв участь голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко. У своїй промові він заявив, що неодмінно ще буде й третя частина виставки: як відновлюється місто після війни. Так, фото про події, які вже минули, але залишилися з нами на все життя, закарбують в історію моменти важких боїв за рідну землю, за Україну.
Фото: Facebook/93-тя ОМБр Холодний Яр