Міжнародний день людей з інвалідністю — це важлива нагода привернути увагу суспільства до прав людей з інвалідністю, їхніх щоденних викликів та значущого внеску в життя громади. День, який нагадує про повагу до гідності кожної людини, важливість рівних можливостей та підтримку один одного.




Сьогодні в осередку «З Бахмутом в серці. Полтава» психологиня гуманітарної місії «Проліска» в м. Полтава провела змістовну зустріч для ВПО віком 60+ у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Мета заходу — привернути увагу до питань прав людей з інвалідністю, формувати повагу до цінності кожної особистості, підтримати внутрішній ресурс учасників, створити атмосферу безпеки та взаємної підтримки, а також через творчу діяльність допомогти кожному відчути свою важливість.
Учасники створювали «зірки-мотанки» — символ світла, захисту та добрих побажань. Кожна зірочка була доповнена фразами підтримки, які надихають, дарують тепло та нагадують про силу єдності.

Щиро дякуємо психологині гуманітарної місії «Проліска» за турботу, професіоналізм та уважне ставлення до кожного учасника.
Дякуємо всім, хто завітав, за відкритість, щирість та бажання підтримувати одне одного. Разом ми створюємо простір, де кожен почувається важливим, захищеним і почутим.
Фото та інформація Бахмутська міська рада