У Полтаві бахмутяни створювали символічні магніти у формі карти України

У Центр життєстійкості Гірської міської територіальної громади в Полтаві відбулася зустріч мешканців Бахмута, присвячена подвигу Героїв Крут.

Організатори обрали творчий формат, який переріс у щиру розмову про спадкоємність української боротьби. Учасники створювали символічні магніти у формі карти України, за роботою говорили про історичні паралелі між відвагою захисників 1918 року та мужністю сучасних воїнів і цивільних, які сьогодні тримають тил. Для тих, хто втратив дім через війну, стійкість і жертовність крутянців відгукується особливо глибоко.

Завершенням став інтелектуальний гарт — цікава вікторина на знання історії та географії України, а також традицій рідного краю.

Щира вдячність фахівцям Центру життєстійкості Гірської громади за змістовний і цікавий захід, а також за постійну підтримку наших земляків у непростий час.

Фото та інформація Бахмутська міська рада

Залишити коментар