Щороку в рідному місті мешканці Бахмута висаджували нові кущі, створюючи трояндові алеї та квітники. Сьогодні ця традиція продовжується у приймаючих громадах, адже люди, змушені залишити домівки, несуть Бахмут у своєму серці.
У Львові до 454-ї річниці Бахмута у парку «Високий Замок» бахмутяни разом із представниками Львівської міської ради — директором Центру соціальної підтримки ВПО Володимиром Головатим та заступницею начальниці Управління екології міста Львів Оксаною Луцько — висадили трояндові кущі на знак єдності двох громад.






“Висадка алеї троянд продовжується вже 4 рік, у Львові вдруге, як символ єдності бахмутян. Загалом долучились 10 активних бахмутян, які завжди приходять на наші акції і заходи та підтримали висадку нашого символа міста. У співпраці з Володимиром Головатим, директором Центру соціальної підтримки, разом змогли вибрати локацію, яка нам дуже сподобалась, тиха і затишна”, – розповідає про акцію Катерина Дульнева, відповідальна особа осередку “З Бахмутом в серці. Львів”.



З локацією для троянд допомогла пані Оксана Софіянчук, фахівець з озеленення Галицького району.
“Троянди які обрали підходили по кольорах та стилістиці до цього місця, бо вже є понад 10 кущів троянд від благодійників, які садили на початку літа і ми хотіли доповнити їх. Оскільки трояндам потрібно сонячне світло, його там достатньо для того щоб вони гарно росли”, – пояснює пані Оксана Софіянчук.




Парк «Високий Замок», який входить до природо-заповідного фонду України, тепер також прикрашатимуть бахмутські троянди.




Традиції продовжують жити, а любов до рідного міста долає відстані й обставини. Тепер усі разом чекаємо весни, щоб прийти та милуватись красою цвітіння троянд!


Фото та інформація Бахмутська міська рада, Львівська міська рада, Управління соціального захисту Львівської міської ради, Управління екології Львів, Володимир Головатий, Екатерина Дульнева, Oksana Lutsko