icon clock11.07.2023
icon eye36
Війна

Протягом 2-3 років на деокупованих територіях будуть розгорнуті лікарні модульного типу

Про медичні потреби Донеччини начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко говорив на онлайновій нараді під головуванням міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.
Першочергове питання — відновлення системи охорони здоров’я на нині окупованих територіях області після їхнього звільнення.

– Розуміємо, що рашисти залишають по собі випалену землю, а тому маємо бути готові відновлювати систему надання медичної допомоги населенню на деокупованих територіях практично з нуля. Один з варіантів – протягом 2-3 років на цих територіях працюватимуть лікарні модульного типу — і вже зараз необхідно визначити точки, де вони будуть розгорнуті. А вже після перехідного періоду система охорони здоров’я на визволених територіях буде інтегрована у загальноукраїнську, – написав очильник області на своїй сторінці у Фейсбук.
Крім того, обговорили надання субвенції на придбання медичного обладнання та спеціалізованого транспорту — жителі області за будь-яких умов мають отримувати якісні медичні послуги.


– Привезіть у Бахмут все найкраще що побачите… Відео-інтерв’ю
– Бахмут – місто троянд. Видео


Газета “Вперед” у соціальних мережах:
 Facebook
 Telegram
 YouTube

Залишити коментар