Про медичні потреби Донеччини начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко говорив на онлайновій нараді під головуванням міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.
Першочергове питання — відновлення системи охорони здоров’я на нині окупованих територіях області після їхнього звільнення.
– Розуміємо, що рашисти залишають по собі випалену землю, а тому маємо бути готові відновлювати систему надання медичної допомоги населенню на деокупованих територіях практично з нуля. Один з варіантів – протягом 2-3 років на цих територіях працюватимуть лікарні модульного типу — і вже зараз необхідно визначити точки, де вони будуть розгорнуті. А вже після перехідного періоду система охорони здоров’я на визволених територіях буде інтегрована у загальноукраїнську, – написав очильник області на своїй сторінці у Фейсбук.
Крім того, обговорили надання субвенції на придбання медичного обладнання та спеціалізованого транспорту — жителі області за будь-яких умов мають отримувати якісні медичні послуги.
– Привезіть у Бахмут все найкраще що побачите… Відео-інтерв’ю
– Бахмут – місто троянд. Видео
Газета “Вперед” у соціальних мережах:
Facebook
Telegram
YouTube