Музична Полтава бахмутянам

На запрошення Полтавського академічного симфонічного оркестру мешканці Бахмутської громади відвідали концерт «Відкриття 26-го концертного сезону». Особливим дарунком для слухачів став виступ солістки ХНАТОБ ім. М. В. Лисенка Лариси Клєвцової.

У цей вечір зал наповнився гармонією та величним звучанням арфи у супроводі оркестру. Музика подарувала присутнім щирі емоції та залишила по собі незабутні враження.

Фото та інформація Бахмутська міська рада

Залишити коментар