Медичні препарати для бахмутян від ГО “Ми з Україною”

– Ми доставили необхідні для пацієнтів ліки до КНП “Центр первинної медичної допомоги м.Бахмут”, – розповів голова ГО “Ми з Україною” Олександр Бабенко.
-Гуманітарну допомогу отримали завдяки нашим друзям БФ “Джміль” @charity_fund_dzhmil . Тільки разом можна досягти мети та наблизити Перемогу.
Дякуємо всім, хто підтримує нашу громадську організацію, зичимо здоров’я та миру.
Все буде Україна!

Залишити коментар