Бахмутський відтинок — тривають бої на флангах Бахмута. По самому Бахмуту, ворог так і не продемонстрував у відкритих джерелах про контроль над АЗС, що у в’їзді у місто, а це фактично крайня точка в тому районі. Звісно, всі чекають притомних пояснень від речників по ситуації в місті.
Сіверський та Білгородський відтинки — без змін. Відбулася смілива атака сил РДК та Легіону СР на ворожі позиції біля Грайворона. Це можна вважати як і відповідь на рейд п*рів на село в Чернігівщині (чому фото випливли з профільних діалогів – вже інше питання). Проукраїнські сили зафіксовано в Глотово та Козинці.
Аналітична записка. Фактично вперше з липня 1944 року не дружня (такий от статус😅) бронетехніка розсікала в середині самої московії. Беззаперечно, це історична подія. Але станом на зараз невідомо чи проукраїнські сили зайняли нові рубежі чи відійшли із зайнятих позицій. Це ще одне моральне приниження ворога, після масового падіння блохольотів.
Читайте також: Ми утримуємо низку будівель у Бахмуті