Баскетбол для маленьких бахмутян в Одесі

Вчора завдяки роботі освітнього осередку Центру підтримки бахмутян “З Бахмутом у серці м. Одеса” юні бахмутяни змогли відвідати відкрите тренування з баскетболу на стадіоні “Динамо”.

Погодьтесь, це прекрасна альтернатива комп’ютерним іграм під час літніх канікул. Це і фізичне, й емоційне задоволення. У цьому змогли переконатися наші учні, які під керівництвом професійних тренерів виконували різноманітні вправи, відкриваючи для себе цікавий світ гри.

Бахмутяни дякують адміністрації стадіону “Динамо” та особисто Олегу Юшкіну та Олександру Вороні за увагу до дітей нашої громади та захопливе тренування!

Залишити коментар