Бахмутяни у Києві побували і у Філармонії, і у цирку

Мешканці Бахмутської громади, які тимчасово проживають у Києві, відвідали
концерт «ДІАМАНТИ» «ФІЛАРМОНІЯ НЕСКОРЕНИХ» у Національній Філармонії України, камерний оркестр «РЕНЕСАНС» Маріупольської камерної філармонії.
Також бахмутяни побували на цирковій виставі у Національному цирку України та стали учасниками захоплюючої подорожі світом культури.
Фото: Facebook/Бахмутська міська рада

Залишити коментар