Бахмутяни долучилися до толоки у Києві

У День довкілля, понад 150 донеччан, в тому числі й бахмутяни, долучилися до загальноміської толоки в Києві. Вони прибрали п’ять локацій у одному з найбільших зелених масивів столиці, Голосіївському парку.

Попри різку зміну погоди, учасники зібрали значну кількість побутового сміття, зробивши свій внесок у збереження лісової екосистеми

Мета таких заходів — привернути увагу до викликів, з якими стикається українське довкілля, та показати прості дії, які кожен із нас може зробити для допомоги природі.

До події долучилися небайдужі мешканці Донеччини, студентська молодь, представники департаментів Донецької ОДА та адміністрації національного парку.

Як зазначив Вадим Філашкін, висаджування дерев — це внесок у майбутнє, у чисте повітря для наступних поколінь. Кожен саджанець — ще один крок до відновлення природного балансу та формування екологічної культури.

Фото та інформація Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради, Вадим Філашкін