Тепло, щиро й дуже по-домашньому бахмутяни відзначили 454-річчя рідного Бахмута у Харкові, який став справжнім другом для багатьох бахмутських родин.
День розпочався у затишному осередку «З Бахмутом у серці. Харків». Тут земляки слухали відеозвернення начальника Бахмутської міської військової адміністрації Олексія Реви та пісню про рідний Бахмут… Цей момент об’єднав усіх у спільному відчутті: де б ми не були, Бахмут завжди в серці.




Напередодні Подяками Бахмутської МВА було відзначено благодійників, які невтомно підтримують громаду. І саме завдяки такій підтримці свято мало своє продовження — бахмутяни разом вирушили у Фельдман-Екопарк.


На гостей екопарку чекала справжня пригода: екскурсія з історіями про мешканців парку, розважальна програма для дітей, польова кухня зі смачним обідом, катання на конях. Діти обіймалися з лемурами, дорослі з цікавістю оглядали контактний зоопарк та парк каменів, де звучав концерт. А запрошення від Олександра Фельдмана на майбутній бал хризантем стало приємним сюрпризом і ще однією нагодою для нових зустрічей з земляками.



Зустріч у Харкові залишиться в пам’яті як теплий спогад про День народження рідного міста.
Щира подяка Координаційному Гуманітарному Центру Відділу ВПО та команді Фельдман Екопарк за гостинність і турботу.
Бахмутський вересень триває. Попереду — нові події в містах, де сьогодні живуть бахмутяни. Адже поки ми разом, поки зберігаємо спогади й творимо нові історії — Бахмут живе в кожному з нас.
Фото та інформація Бахмутська міська рада