Активний відпочинок бахмутян у Києві

1 лютого у місті Києві на базі ліцею №216 працював клуб вихідного дня. У межах його роботи бахмутяни, ВПО з різних міст Донеччини та мешканці столиці мали змогу активно провести час, зігравши у волейбол та настільний теніс. Захід сприяв живому спілкуванню та популяризації рухової активності.

Висловлюємо подяку Роману Логвинюку та В’ячеславу Кудрявцеву за активну участь в організації спортивних активностей.

Фото та інформація Центр “Спорт для всіх” Бахмут

Залишити коментар