icon clock04.03.2023
icon eye37
Війна

Ніхто Бахмут не залишив і не здав

Бахмутський відтинок — ворог концентрує сили для просування на Богданівку. Авангард ворога намагається просочитися до Оріхово-Василівки. Йдуть бої в забахмутівці. Йдуть бої на півночі та півдні міста. Ніхто Бахмут не залишив, не здав. Незважаючи на всю тяжкість ситуації, наші воїни продовжують стримувати ворога та приймати бій з переважаючими силами противника. Про це пише інтернет-портал DeepState у своєму традиційному зведенні з фронту.

Залишити коментар