До Дня пасічника в Україні родини з Бахмута та інших постраждалих від війни громад, які наразі проживають у мальовничому селищі Кути Косівського району, зібралися на медові посиденьки в клубі сімейного колективного дозвілля «Активний вулик» Бахмутського міського народного Дому.


Зустріч відбулася у теплій і дружній атмосфері з інтерактивними розвагами, пізнавальними та інтелектуальними відеоматеріалами: «Цікавинки про мед», «Пасіка-годівниця», «Бджолярство на полотнах українських художників», «Українські слова у практиці бджільництва». Чаювання з медом, фруктами та солодощами навіяло спогади про довоєнне мирне життя, подарувало надію на краще.
У таких щирих зустрічах люди знаходять те, чого найбільше бракує сьогодні, — тепло спільноти й віру в майбутнє.
Фото та інформація Управління культури Бахмутської міської ради, Народний Дім