Янголи пам’яті об’єднали Бахмут і Київ

У 40-ву річницю Чорнобильської катастрофи творчість стала мовою вдячності. Кажуть, що пам’ять — це нитка, яка пов’язує минуле з майбутнім. Саме таку символічну нитку взяли до рук учасники й учасниці майстер-класу в Оболонському VCENTRI HUB. Під керівництвом майстринь Бахмутського міського народного Дому Наталі Решетняк та Тетяни Волошиної присутні створювали не просто сувеніри, а «Янголів пам’яті», вплітаючи в кожен вузлик вдячність тим, хто 40 років тому захистив світ від атома.

Найціннішою стала атмосфера, що панувала в залі. Тут не було байдужих: тепло, тиша, взаємна підтримка та спільна зосередженість створювали відчуття єдності, яка народжується лише у спільному спогаді про пережите.

Творимо обереги. Бережемо пам’ять. Живемо вдячністю.

Фото та інформація Управління культури Бахмутської міської ради, Народний Дім