В осередку «З Бахмутом у серці. Харків» підготували особливе вітання для рідного міста. Маленькі бахмутяни створили власну квітучу «Алею троянд» — таку ж, якою ми пам’ятаємо її в Бахмуті. Діти так завзято майстрували квіти, що й дорослі не втрималися та долучилися до справи.



Щирі дитячі побажання й теплі спогади про найкраще місто на землі стали доказом: Бахмут живе в серцях і думках своїх мешканців.




Дякуємо фахівцю БФ «Людина в біді» Дарині за створену атмосферу добра й тепла та за неповторні емоції, подаровані бахмутським родинам під час зустрічі.
Фото та інформація Бахмутська міська рада