Напередодні бахмутяни у Кам’янці-Подільському

Бахмутяни у Кам’янці-Подільському відвідали творчу зустріч для дітей ВПО «Писанка для себе», що поєднала знайомство з українськими великодніми звичаями, живе спілкування і радість творчості.

Малеча уважно виводила візерунки, ділилася ідеями й відкривала для себе красу писанкарства. Для когось це була перша писанка, створена власноруч, а для когось — ще одна добра згадка про те, що рідне й важливе залишається з нами, де б ми не були.

Навіть відключення світла не стало на заваді зустрічі. Атмосфера стала ще теплішою: учасники продовжили працювати, спілкуватися, підтримувати одне одного й зосереджено творити свої маленькі великодні дива.

Щира вдячність організаторам заходу — Управлінню гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради та Об’єднанню підліткових клубів — за запрошення і створення простору змістовного дозвілля, нових знайомств та позитивних емоцій.

Фото та інформація Бахмутська міська рада