На запрошення Полтавського академічного симфонічного оркестру мешканці Бахмутської громади відвідали концерт за участю талановитих солістів — віолончеліста Андрія Шутка та скрипаля Назара Шутка зі Львова.
У цей вечір звучали неперевершені твори світової класики, де велич оркестрового звучання поєдналася з глибокими та емоційними сольними партіями. Атмосфера була сповнена гармонії, краси та живої енергії музики.


Для бахмутян цей концерт став справжнім святом душі, щирих емоцій, натхнення та єднання.
Щира подяка керівництву Полтавського академічного симфонічного оркестру за теплий прийом, увагу й підтримку мешканців Бахмутської громади.
Фото та інформація Бахмутська міська рада