Голос бахмутянки Катерини Кравченко лунає у місті Банська Бистриця

У словацькому місті Банська Бистриця (Banská Bystrica) зібралися українці з різних куточків – Львова й Сум, Дніпра й Харкова, Запоріжжя й Одеси. Зібралися, аби разом відзначити 34-ту річницю Незалежності України.

Свято об’єднало всіх — із українською піснею та стравами, з народним танком і проникливим віршем.

Особливо зворушливим моментом стало виконання кількох пісень бахмутянкою Катериною Кравченко, яка навчалася у Мистецькій школі №1 м. Бахмут (педагог О.В. Богданова).

За щире, тепле й професійне виконання Катерина отримала Подяку від організаторів та гучні аплодисменти від численних глядачів.

Фото та інформація Управління культури Бахмутської міської ради

Залишити коментар