Такі «бахмутські посиденьки» збирають дедалі більше прихильниць. Арттерапія підходить людям різного віку й з різними здібностями, тому, часто несподівано для себе, учасниці психологічних занять відкривають у собі нові таланти й способи самовираження.




Цього разу бахмутянки розмальовували гномів. У символіці гном часто уособлює оберіг, символ захисту від зовнішніх загроз і внутрішніх конфліктів. Кожна учасниця створила свого неповторного, яскравого героя, який нагадує про безтурботне дитинство.




Такі зустрічі допомагають знижувати рівень тривожності та стресу, а атмосфера доброзичливості спонукає з нетерпінням чекати наступної події.

Як завжди, дякуємо фахівцям фонду за таку необхідну й своєчасну підтримку наших земляків.
Фото та інформація Бахмутської міської ради