Бахмутяни у Львові прикрашали деревце

Бахмутяни прикрашали молоде деревце, яке висадили біля осередку рівно рік тому. Тепер воно вбралося у яскраві писанки та символічні прикраси, створені руками наших земляків.

«Для нас це спосіб зберегти частинку рідного дому, передати наші традиції дітям і поділитися ними з громадою, яка стала для нас прихистком. Минулого року ми лише закладали цю традицію на львівській землі, а сьогодні вона вже пустила коріння, об’єднуючи нас. Дякуємо кожному, хто прийшов, щоб разом створити цей символ єдності. Поки живуть наші традиції — живе і наш Бахмут», — зазначила відповідальна особа осередку Катерина Дульнева.

Фото та інформація Бахмутська міська рада