З 12 по 14 серпня у Києві пройшов Всеукраїнський турнір з пляжної боротьби «Kyiv Beach Fight». Бахмутську громаду представили борчині, які показали високий рівень підготовки та спортивного духу.

Вихованка відділення сумо КДЮСШ № 1 Бахмутської міської ради Вікторія Васильєва впевнено пройшла всі поєдинки та здобула золоту медаль у ваговій категорії до 55 кг серед кадетів.

Тренер-викладач відділення сумо КДЮСШ № 1 Бахмутської міської ради Ольги Митник виборола срібну нагороду у ваговій категорії понад 70 кг серед дорослих, вкотре довівши, що досвід і майстерність йдуть поруч із прагненням до перемоги.
Фото та інформація Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.