Культурно-мистецька акція «Бахмутське Великоднє дерево» давно вийшла за межі звичайного флешмобу і стала живою ниткою, що поєднує людей в Україні та за її межами. Цього разу естафету прийняв Кам’янець-Подільський.

До ініціативи долучилися бахмутяни та студентська молодь Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Карабиця. На території релокованого закладу освіти разом прикрасили деревце калини як знак шани і пам’яті про рідне місто, як символ єдності з земляками.
Стрічки і писанки, а разом з ними спогади про Бахмут, що нині живуть у серцях…
«Це наш спосіб сказати: ми тут, ми пам’ятаємо. Ми і є Бахмут, де б не були», — діляться учасники акції.
Фото та інформація Бахмутська міська рада