icon clock30.09.2019
icon eye17
Суспільство

Бахмутчане хотят туалет в “нижнем” парке

Сбор подписей под соответствующей электронной петицией уже начался.

“На території міста Бахмута у нижньому парку відсутній громадський туалет. Це створює не зручності для мешканців та гостей міста. Прошу розглянути можливість встановлення мобільного санітарного модуля, який буде виконувати функції громадського туалета. Також прошу сприяти у наданні всіх необхідних дозволів для підключення зовнішніх коммунікацій (водопостачання, водовідведення та електроживлення)”, – пишет автор электронного обращения к горсовету, Джулия Морозова.

Подписать петицию можно пройдя по ссылке . Пока в её подержку высказалось только три человека. Для того же, чтобы петицию рассмотрели депутаты городского совета, необходимо, чтобы она набрала не менее 250-ти голосов. Впрочем для того, чтобы проголосовать, у бахмутчане есть ещё 24 дня.

Залишити коментар