Чергова надихаюча зустріч для тих, хто піклується про своє ментальне здоров’я, відбулася в осередку підтримки “З Бахмутом у серці. Дніпро”.
Психологиня Благодійного фонду “Право на захист” Лариса Медведева організувала для учасниць арттерапевтичну майстерню.


Під час заходу кожна з учасниць власноруч зшила мішечок і дбайливо поклала до нього за своїми вподобаннями та смаком унікальну композицію лікарських духмяних трав.


Жінки занурилися в процес створення своїх ароматних мішечків, проявили фантазію та креативність, поспілкувалися й обмінялися думками.


Щиро дякуємо за теплу атмосферу психологині фонду Ларисі Медведевій та БФ Право на захист за підтримку таких важливих ініціатив!
Фото та інформація Бахмутська міська рада