Арттерапевтична майстерня у Дніпрі

Чергова надихаюча зустріч для тих, хто піклується про своє ментальне здоров’я, відбулася в осередку підтримки “З Бахмутом у серці. Дніпро”.

Психологиня Благодійного фонду “Право на захист” Лариса Медведева організувала для учасниць арттерапевтичну майстерню.

Під час заходу кожна з учасниць власноруч зшила мішечок і дбайливо поклала до нього за своїми вподобаннями та смаком унікальну композицію лікарських духмяних трав.

Жінки занурилися в процес створення своїх ароматних мішечків, проявили фантазію та креативність, поспілкувалися й обмінялися думками.

Щиро дякуємо за теплу атмосферу психологині фонду Ларисі Медведевій та БФ Право на захист за підтримку таких важливих ініціатив!

Фото та інформація Бахмутська міська рада

Залишити коментар