Кава, фарби й жива енергія творчості

Днями у громадському просторі Vcentri HUB: Оболонь панувала особлива атмосфера. У клубі аматорської художньої творчості «Творча людина» Бахмутського міського народного Дому відбувся незвичайний майстер-клас з малювання кавою.


Зустріч об’єднала велику українську родину — бахмутян, киян та переселенців з різних регіонів, які знайшли прихисток у столиці.

Аромат свіжозавареної кави наповнив залу теплом і затишком, а сама кава стала фарбою. На папері народжувалися дивовижні сюжети: від ніжних світлих відтінків до глибокого темно-коричневого. Виявляється, кава може бути не лише напоєм, а багатогранним інструментом для творчості.

Учасники відзначили, що процес малювання кавою особливо терапевтичний. Картини виходять теплими, «сонячними» та наповненими живою енергією.

Фото та інформація Управління культури Бахмутської міської ради, Народний Дім

Залишити коментар