ЮНЕСКО рекомендувала заборонити використовувати мобільні телефони в школах

Використання мобільних телефонів дітьми в школах слід заборонити. Це необхідно  для поліпшення успішності, перешкоджання зривам уроків і допомоги в захисті дітей від кібербулінгу. Про це повідомляє видання The Guardian із посиланням на доповідь ЮНЕСКО.

Є дані, що надмірне використання смартфонів пов’язане з погіршенням успішності, а високі показники часу, проведеного перед екраном, “можуть негативно впливати на самоконтроль і емоційну стабільність, а також посилювати тривожність і пригнічений стан”.  До речі, теж саме стосується і дорослих.

Гендиректор ЮНЕСКО Одре Азуле зазначила, що онлайн взаємодія не може бути заміною людському живому спілкуванню.

У доповіді ЮНЕСКО зазначається, що надмірне і непропорційне використання учнями цифрових технологій у школі та вдома, зокрема смартфонів, планшетів і комп’ютерів, може відволікати їх від роботи і згубно впливати на якість освіти.

Водночас в організації визнали, що сучасні технології, незважаючи на ці негативні чинники, надали змогу здобути освіту мільйонам людей.

ЮНЕСКО провела аналіз освітніх систем у 200 країнах. Згідно з оцінкою організації, лише в кожній шостій країні заборонено використання телефону в школі.

Інтерфакс

Залишити коментар