Відбулася робоча нарада під головуванням заступниці Міністра розвитку громад та територій України Наталії Козловської. Участь у зустрічі взяли начальник Бахмутської міської військової адміністрації Олексій Рева, Гощанський селищний голова Микола Панчук, представники проєктного офісу.






Представлено концепцію соціального житла для переселенців з Бахмута. Обговорено висновки, напрацьовані пропозиції та визначені подальші кроки:
▫️ підготовка проєктної документації;
▫️ узгодження планувальних рішень;
▫️ пошук та залучення фінансування;
▫️ визначення механізмів підтримки майбутніх мешканців.

Йдеться не лише про нові квартири, а й про створення безпечного та комфортного простору для життя й розвитку людей, які втратили свої домівки.
Фото та інформація Бахмутська міська рада