Газета «Вперед» продовжуює питати у бахмутян і не тільки, яким вони бачать майбутнє Бахмута.
ОЛЕКСАНДРА, 19 років:
– При наявності безпечного життя, треба буде залучити закордонних інвесторів, щоб збудували в нашому місті аеропорт міжнародного сполучення. Сюди будуть летіти представники країн, що є союзниками та допомагають Україні в тяжки часи. Адже з’явиться багато охочих приїздити до міста незламності.
Негайно треба започаткувати збір матеріалів для міського музею “Незламний Бахмут” зі світлинами, речовими та технічними свідоцтвами з бойових дій тощо…
Було б непогано будувати ЖК зі своїми автостоянками
ДМИТРО, 30 років, мешканець дому вул. Польова:
– Хочу запропонувати будувати ЖК зі своїми автостоянками, паркінгами, магазинами та пунктами продажу питної води. Не погано було б відкрити лазню, басейн, боулінг. Зробити спортивні доріжки.
ОКСАНА, 41 рік, мешканка гуртожитку:
– Мені не вистачало у Бахмуті Дому щастя, де молодята могли б реєструвати шлюб. У ньому ж святкувати народження нової родини.
Давайте мріяти, щоб повернутися до Бахмуту з готовим планом його відбудови.
Пишіть яким ви його бачите у коментарях на сайті https://bahmut1571.com.ua/ , у Фейсбуці https://www.facebook.com/bahmut1571/ , на нашій сторінці у Телеграм-каналі https://t.me/vpered_bahmut , у Вайбер на телефоні 099-602-79-79.