Газета «Вперед» продовжуює питати у бахмутян, яким вони бачать майбутнє Бахмута.
ІРИНА МАРКІВНА, 42 роки, вул. Левченко:
– Хотіла б, щоб в місті відбудували швейну фабрику, запустили швацькі цехи з пошиття одягу. Жіноче населення мало б змогу працювати, народжувати дітей та впевнено заробляти на життя.
Пишіть яким ви бачите майбутнє Бахмута у коментарях на сайті https://bahmut1571.com.ua/ , у Фейсбуці https://www.facebook.com/bahmut1571/ , на нашій сторінці у Телеграм-каналі https://t.me/vpered_bahmut , у Вайбер на телефоні 099-602-79-79.
Давайте мріяти, щоб повернутися до Бахмуту з готовим планом його відбудови.