Давайте у Бахмуті відбудуємо швейну фабрику

Газета «Вперед» продовжуює питати у бахмутян, яким вони бачать майбутнє Бахмута.

ІРИНА МАРКІВНА, 42 роки, вул. Левченко:

– Хотіла б, щоб в місті відбудували швейну фабрику, запустили швацькі цехи з пошиття одягу. Жіноче населення мало б змогу працювати, народжувати дітей  та впевнено заробляти на життя.

Пишіть яким ви бачите майбутнє Бахмута у коментарях на сайті https://bahmut1571.com.ua/ , у Фейсбуці https://www.facebook.com/bahmut1571/ , на нашій сторінці у Телеграм-каналі https://t.me/vpered_bahmut , у Вайбер на телефоні 099-602-79-79.

 Давайте мріяти, щоб повернутися до Бахмуту з готовим планом його відбудови.

Залишити коментар