Шановні бахмутяни! У вас є можливість безкоштовно евакуюватися у Дніпро
3 листопада, у четвер.
Влаштовує евакуацію ГО «Возлюби».Дзвоніть – 0500469037.
Інформація з телеграм-каналу «Бахмут Новини».
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.