Україна розпочинає програму міжнародного медичного партнерства

Україна пропонує створення програми міжнародного медичного партнерства. Олена Зеленська заявила, що завдяки цій програмі будь-яка заінтересована країна зможе налагодити безпосередню взаємодію з конкретною лікарнею в Україні, обравши відповідний заклад зі свого боку. Вже підписано Меморандум про співпрацю між керівництвом Центру дитячої онкології Принцеси Максими доктором Гітою Галле та в.о. о. головного лікаря Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Романа Кізиму за підтримки МОЗ України.

Олена Зеленська зустрілася з керівництвом компанії Royal Philips, що спеціалізується на виробництві медичного обладнання, рішеннях з охорони здоров’я, обладнання для персонального догляду. Дружина глави держави зазначила, що Центр активно залучає лікарів з України для стажування, щоб медики мали змогу працювати з колегами з Нідерландів та обмінюватись досвідом. 

Залишити коментар