7 лютого у Києві відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні. У змаганнях взяли участь спортсмени з 23 областей та міста Києва.

Донеччину на змаганнях разом з атлетами з Дружківської та Краматорської громад представляв спортсмен Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, бахмутянин Валентин Лобода.
За підсумками виступу Валентин був кращим у секторі зі стрибків з жердиною, показавши результат 5.30 м.
Фото та інформація Бахмутська міська рада, Школа вищої спортивної майстерності Донецької області