Наближається наше найголовніше свято – День журналіста України. Згадую, як ми святкували його в Бахмуті. Це завжди було весело, творчо, ми кожного разу вигадували щось нове. Жоден наш День журналіста не був схожим на попередній.
Газета «Вперед» живе, працює і попри все приходить до свого читача. Творити її дуже важко, бо співробітники розпорошені по всій Україні. Кожен працює окремо. По собі знаю, як це несолодко. Нам вкрай не вистачає живого спілкування, творчих спорів, спільних свят. Дуже сумую за своїм найкращим у світі колективом!
Хочеться мати офіс, згуртовано творити разом. Вірю, що колись це обов’язково буде. А зараз, щоб хоч трошки підтримати своїх колег, вирішила привітати їх із Днем журналіста і для святкового настрою надіслати їм невеличкі подаруночки: солодощі, обов’язково всі випуски газети «Вперед» за цей рік (бо впередівці, на жаль, мають змогу бачити її тільки онлайн), щоб вони потримали її рідненьку у руках, згадали такий до щему знайомий запах друкарської фарби та відчули нашу єдність, наш впередівський корпоративний дух! І в кожному пакуночку – лист колегам від мене.

Вітаю всіх журналістів України зі святом! Тримаймо наш інформаційний фронт! Слава Україні!
Головний редактор газети «Вперед» Світлана Овчаренко.
На фото: колектив газети 3 роки тому – ми саме святкували 100-річний ювілей бахмутського часопису – газети “Вперед”.

