Заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що необхідності
виїжджати з країни через відключення електроенергії не буде. Про це він сказав у ефірі
телемарафону.
«Я хотів би заспокоїти – виїжджати з країни точно не треба буде. Не буде загального
блекауту по всій країні. Так, можливі відключення, так, вони можливі не лише на годину
чи дві, але вже є розуміння, що у будь-якому випадку працює ДСНС, обласна влада для
того, щоб розгортати пункти обігріву», – сказав він.
За словами Тимошенко, енергетики можуть налагоджувати електропостачання протягом
двох-трьох діб.
Раніше голова найбільшої приватної енергетичної компанії України ДТЕК Максим
Тимченко в інтерв`ю «BBC News» попередив, що чергова масована атака
окупантів може вивести з ладу всю енергетичну систему. Він зазначив, що
українцям слід розглянути можливість переїзду, щоби знизити навантаження на
енергосистему.
Потім у компанії спростували цей заклик, заявивши, що надзвичайної ситуації
немає.