icon clock21.11.2022
icon eye59
Війна Новини

Їхати з країни через відключення не потрібно

Заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що необхідності

виїжджати з країни через відключення електроенергії не буде. Про це він сказав у ефірі

телемарафону.

«Я хотів би заспокоїти – виїжджати з країни точно не треба буде. Не буде загального

блекауту по всій країні. Так, можливі відключення, так, вони можливі не лише на годину

чи дві, але вже є розуміння, що у будь-якому випадку працює ДСНС, обласна влада для

того, щоб розгортати пункти обігріву», – сказав він.

За словами Тимошенко, енергетики можуть налагоджувати електропостачання протягом

двох-трьох діб.

Раніше голова найбільшої приватної енергетичної компанії України ДТЕК Максим

Тимченко в інтерв`ю «BBC News»  попередив, що чергова масована атака

окупантів може вивести з ладу всю енергетичну систему. Він зазначив, що

українцям слід розглянути можливість переїзду, щоби знизити навантаження на

енергосистему.

Потім у компанії  спростували  цей заклик, заявивши, що надзвичайної ситуації

немає.

Залишити коментар