Сьогодні – професійне свято журналістів України. Минулого року ми його зовсім не святкували, колектив газети розкидало по всій країні, ми були розгублені, навіть не сподівались, що газета повстане з попілу.
Але нам вдалося вийти з крутого піке та у найважчий для Бахмута час повернутися до своїх читачів. Ми впевнено стали на ноги, зібрали колектив, змінили політику газети, принципово з першого ж відродженого випуску перейшли на українську мову, хоча закон від нас цього не вимагав. Сьогодні в Одеському осередку Національної спілки журналістів України головний редактор газети “Вперед” Світлана Овчаренко отримала почесну відзнаку загальноукраїнського конкурсу “Українська мова – мова єднання”.

Вітаючи журналістів зі святом, голова національної спілки журналістів України Сергій Томіленко згадав бахмутську газету “Вперед” як символ незламності, подякувавши нам за те, що до останнього несли інформацію у палаюче місто, що й досі знаходимо дорогу до свого читача, гуртуючи Бахмутську громаду.


