З 1 вересня деяким громадянам, які мають статус ВПО, держава перестане надавати виплати

В Україні на сьогодні 109 тис українців перебуває постійно закордоном, отримують виплати там, і отримують виплати як ВПО в Україні. Також є майже 10 тис громадян, які числяться в реєстрах ВРАГСу як померлі, і досі отримують виплати. Про це повідомила міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук. 

На сьогодні 2 млн 60О тис осіб щомісяця отримують допомогу 

Минулого року це було 53 млрд грн, цього року видатки складатимуть 72 млрд грн. Зміни до постанови КМУ № 332 передбачають, що ті люди, які за визначенням не є ВПО втратять право на виплати. До них відносятся ті, хто повернулися до своїх домівок, проживають в своїх постійних місцях проживання, або проживають закордоном.

Залишити коментар